Antalya Quad & Buggy Safari  /  

Antalya Çıkışlı

Antalya Quad Safari şehrin kalabalığından uzak, orman içinde temiz hava ile gün içinde ailenizle yapabileceğiniz en güzel aktivitelerdendir. Yaz kış yapılan quad bike safari turumuz her gün vardır.

Akdeniz'in incisi Antalya'da yapacağınız tatilde Toros Dağları'nın kırsal alanlarını, engebeli patikalarını, tozlu ve çamurlu rotalarını heyecan verici Antalya ATV Quad turumuzda mutlaka deneyimlemelisiniz. Dörtlü safari turunun heyecanını yaşarken, Türkiye'nin güney kıyı bölgesini İç Anadolu bölgesinden ayıran görkemli Toros dağlarının muhteşem manzarasını keşfedin.

Antalya ATV Macerası: Toroslarda ATV Turu - Vigo Turları. Antalya ATV Quad turu ile mükemmel eğlenceyi ve macerayı bir arada yaşayın!

Antalya ATV turu için sürüş deneyimi gerekmemektedir. 2 dakikalık bir test sürüşü ile usta bir ATV dörtlü sürücüsü olabilirsiniz.

Profesyonel ATV rehberleri eşliğinde Toros yamaçlarının doğal rotalarını keşfederek geçireceğiniz 4 çeker ATV ATV ile heyecanlı bir tur sizi bekliyor. Antalya ATV ATV turunda Toros dağlarının, çam ormanlarının, tepelerin, ovaların ve çamurlu derelerin olağanüstü doğası içinde ATV Quad bisikletinizi sürerek eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Antalya ATV dörtlü turuna mutlaka katılın!

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Otel transferleri

Quad bike kullanımı

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğlen yemeği

İçecekler

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Tüm katılımcılarımıza Konyaaltı, Lara, Kundu ve Belek bölgelerinden transfer hizmeti  sunmaktayız.

Ödeme

Tur günü etkinlikten önce ödemeyi yapabilirsiniz.

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster