Miami, Bahamalar Dalış ve Kültür Turu  /  

İstanbul Çıkışlı

Cennetin bu dünyadaki diğer adı; “KARAYİPLER”...Miami’nin leziz latin yemeklerini, kilometrelerce uzanan cennet plajlarını, göz kamaştırıcı gece hayatını, Bahamalar’ın huzur dolu atmosferini, sualtı güzelliklerini keşfe çıkıyoruz!

İnanılmaz batıkları, çarpıcı resifleri, sağlıklı mercanları ve dünyadaki en iyi köpekbalığı dalışları ile muazzam Bahamalar, herkese uyacak konaklama ve liveaboard seçenekleri ile birlikte dalış deneyimleri çeşitliliği sunuyor. Turumuzda Amerika'nın en ünlü tatil bölgelerinden olan Miami' de geçireceğimiz günler de en az Bahamalar'ın sualtı yaşamı kadar keyifli olacak...

Anemon Turizm her zaman olduğu gibi seyahatlerde doğru mevsimi seçerek Bahamalar dalışlarınızdan maksimum faydayla dönmenizi sağlayacak.

Tüm köpekbalığı dalışlarımız ılık ve güzel görüşe sahip, 6-15 mt arasında olacak.

 

 

Tur Programı

1. Gün İstanbul - Miami

İstanbul Atatürk Havaalanı’nda saat 22.00’de Anemon Turizm yetkililileri ile buluşma. Check-in, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK157 seferi ile Miami’ye saat 01:45′ de hareket. Miami saati ile 06:35’ de varış. Ardından Bahamalar uçuşu.

2. Gün Bahamalar

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.

3. ve 5. Günler Tiger Beach Dalışları

Tiger Beach, Little Bahama Bank'ta geniş bir alandır ve tek bir dalış bölgesi değildir. Tiger Beach'teki resiflerin güzel yanı sadece köpekbalıkları değil, büyük orfozlar, vatozlar ve çeşitli resif balıklarıdır.

Köpekbalıkları uzun saatler boyunca etrafta kalıyor, bu yüzden bütün günü suda onlarla geçiriyoruz. Tüm karşılaşmalarımız sizi köpekbalıklarına yakın ve kişisel yakınlık gösterecek hale getiriyor. Bu harika sualtı canlılarıyla güvenli bir şekilde nasıl dalış yapılacağına ve onlarla nasıl etkileşime geçileceğine dair ayrıntılı bir briefing ve sunum yapacağız. Köpekbalıklarının birçoğu yıllardır aynı bölgede yaşıyor ve her biri farklı kişiliklere sahipler, bizler onları bu tur boyunca yakından tanıyor olacağız ve onlarla aramızda bir bağ kuracağız.

3 gün boyunca teknemizde saatlerce vakit geçirecek ve sonrasında marinaya yürüme mesafesinde bulunan otelimize döneceğiz.

6. Gün Bahamalar

Ada'nın bir başka bölümünde gerçekleştireceğimiz Karayip resif köpekbalığı dalışları için transfer ve dalış sonrası alışveriş molası. Otele dönüş.

7. Gün Bahamalar - Miami

Sabah kahvaltımız ardından Miami'ye uçuşumuz için hareket ediyoruz. Varış sonrası   otelimize yerleştikten sonra geceleme otelimizde.

8. ve 9. Günler Miami

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısından sonra serbest zamanDileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Yıldızlar Adası Tekne ve Everglades Milli Parkı turuna katılabilirlerBu turda Miaminin ultra zenginlerinin yaşadığı adaları görecek, daha sonra özel teknelerle Timsahları izleyip, özel bir şov ve ardından otelimize transfer.

10. Gün Miami - İstanbul

Otelde aldığımız kahvaltımızdan sonra serbest zaman. 19:00'da havaalanına transfer ve Türk Havayolları TK78 tarifeli uçuş ile İstanbul'a uçuşumuz.

 

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

 • Tüm transferler
 • Miami/ Fort Lauderdale butik otelde 3 gece oda+kahvaltı konaklama
 • Bahamalar'da Viva Wyndom Otelde 5 gece her şey dahil konaklama
 • 3 gün 2'şer dalış ve 1 gün Karayip Resif köpekbalığı dalışı
 • Teo's Batığı dalışı
 • Tursab zorunlu seyahat sigortası
 • Dalış günlerinizi kapsayan DAN dalış sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Kişisel harcamalar
 • THY ile Miami gidiş geliş uçak bileti
 • Miami-Bahamalar ara uçuşlar
 • Dalış ekipman kiraları
 • Ekstra turlar
 • ABD vize ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Türk Havayolları  TK157 ile Istanbul - Miami Kalkış 01:45

Türk Havayolları  TK78 ile Miami - Istanbul Kalkış 22:55

 

 

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster