Bahamalar'da Köpekbalıklarıyla Dalış  /  

İstanbul Çıkışlı

Cennetin bu dünyadaki diğer adı; “KARAYİPLER” Miami’nin leziz latin yemeklerini, kilometrelerce uzanan cennet plajlarını, göz kamaştırıcı gece hayatını, Bahamalar’ın huzur dolu atmosferini, sualtı güzelliklerini keşfe çıkıyoruz!

İnanılmaz batıkları, çarpıcı resifleri, sağlıklı mercanları ve dünyadaki en iyi köpekbalığı dalışları ile muazzam Bahamalar, herkese uyacak konaklama ve liveaboard seçenekleri ile birlikte dalış deneyimleri çeşitliliği sunuyor. Turumuzda Amerika'nın en ünlü tatil bölgelerinden olan Miami' de geçireceğimiz günler de en az Bahamalar'ın sualtı yaşamı kadar keyifli olacak...

 

Tur Programı

1. Gün İstanbul - Miami

İstanbul Atatürk Havaalanı’nda saat 12.00’de Anemon Turizm yetkililileri ile buluşma. Check-in, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK77 seferi ile Miami’ye saat 15:10′ da hareket. Miami saati ile 20:05’de varış. Yerel acentemiz ile buluşma ve ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün Miami

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Miami turuna katılabilirler. Bu turda; Coconat Grove, şuanda bir belediye binası olan Panamerikan Havayollarının deniz uçağı terminalini görüp, Coral Gablesinin güzel evleri ve marina da fotoğraf molası vereceğiz. Versagenin malikanesi, meşhur Mercan Havuzu, Miami beach, Kübalı göçmenlerin yaşadığı büyük bir mahalle olan Little Havana, yeni bir projeyle eski harabenin yepyeni bir açık sanat eseri haline gelen Wynwood göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otele transfer.

3. Gün Miami

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Yıldızlar Adası Tekne ve Everglades Milli Parkı turuna katılabilirler. Bu turda Miaminin ultra zenginlerinin yaşadığı adaları görecek, daha sonra özel teknelerle Timsahları izleyip, özel bir şov ve ardından otelimize transfer.

4. Gün Miami - Bahamalar

Sabah kahvaltımız ardından transfer aracımız ile Fort Lauderdale Limanı'na gidiyor ve 09:00'da feribot ile 4,5 saatlik bir seyirden sonra saat 13:30da cennetimize, Bahamalara varıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra Bahamaların muhteşem denilebilecek güzellikteki deniz ve kumsalında keyif yapabilir, ekstra olarak düzenlenecek olan şehir turuna katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5. ve 9. Günler

Dalış paketi satın alan misafirlerimizle özenle seçilmiş, Bahamaların en iyi dalış noktalarında 2 dalış, dalış yapmayacak misafirlerimiz için serbest zaman. Karayip Resif Köpekbalıkları ile dalış bu 5 dalış gününden birinde tek dalış olarak gerçekleşecektir. Karayip Resif Köpekbalıkları dünyanın en güzel köpekbalıklarından biri olmalarının yanı sıra asla tehlikeli bir canlı değildir. Bu dalışımızda Karayip Resif Köpekbalığının uzman dalgıcımızın kullandığı Shark Relax ımmobilitytekniği ile nasıl hareketsiz bir pozisyonda durduğunu izleyip bol bol fotoğraf çekeceğiz. Bu dalışımıza ait video Anemon Turizmden size hediye.

10. Gün Bahamalar - Miami

Bahamaların muhteşem güzellikleri ile dolu 5  günün ardından akşam 17.00de Miamiye geri dönüyoruz. Otelimize yerleşip serbest zaman.

11. Gün Miami - İstanbul

12.00de  check/out işlemlerimizi yapıp saat 18:00de havaalanına transfer. Check/in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 22:15de Türk Havayollarının TK78 nolu seferi ile İstanbula yolculuk. Geceleme uçakta. İstanbul saati ile 17:30da varış ve bu unutulmaz turumuzun sonu.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

 • Tüm transferler
 • Miami Marriott Hotel toplamda 5 gece oda+kahvaltı konaklama
 • Bahamalar gidiş geliş feribot
 • Viva Wyndham 5 gece her şey dahil konaklama
 • 7 dalış (1'i Karayip Resif köpekbalığı dalışı)
 • Köpekbalığı dalışı videosu
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Tursab zorunlu seyahat sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Kişisel harcamalar
 • THY ile Miami gidiş geliş uçak bileti
 • Dalış ekipman kiraları
 • Ekstra turlar
 • Dalış sigortası
 • ABD vize ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)(30 €)(HEY ANEMON TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Türk Havayolları  TK77 ile Istanbul - Miami Kalkış 15:10

Türk Havayolları  TK78 ile Miami - Istanbul Kalkış 23:05

 

 

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster